Než budou Vánoce, bude výzva 01

10. prosince 2013 v 17:16 | Chilaili |  Čtu
Před časem jsem narazila na internetu na výzvu, která se mi docela zamlouvá. Čtu ráda, ráda selduju filmy a celkově žiji zajímavý kulturní život. A taky se poslední dobou docela nudím, když zrovna nepíšu Železnou masku. A jelikož inspirace nechodí tak často, jak bych si přála, nudím se často.

Nuže, tady máme výzvu a v následujících dnech/podle toho, jak budu stíhat, si jí uděláme, abychom si zkrátili čekání na Ježíška.
  1. Oblíbená ženská postava
  2. Oblíbená mužská postava
  3. Oblíbená vedlejší postava
  4. Nejvíc nenáviděná postava
  5. Postava, která mi je nejvíc podobná
  6. Postava, která prošla největším vývojem
  7. Postava, kterou chci potkat
  8. Oblíbený záporák
  9. Oblíbená postava z povídky
  10. Nejoblíbenější postava vůbec
A rovnou dneska začneme! Den první.


1. Oblíbená ženská postava: Katniss Everdeen

Je to úžasná postava a popravdě jsem Hladové hry četla především kvůli ní. Vážně skvělý psyhcologický román. Fascinovalo mě pozorovat vývoj její osobnosti a její myšlenkové pochody. Nevím, jestli jsem si jí představovala úplně tak, jako jí prezentují ve filmu, nicméně Jennifer Lawrence je nejlepší volba, která by napdla jako filmaře i mě. Ale i přes její herecké kvality, prostě nedokázala zmírnit tragický dopad zfilomvání.
Pokud jste Hladové hry četli, dáte mi jistě za pravdu. Mám ráda Katniss Everdeen jako literární postavu - nikoliv filmovou. Ve filmu jí prezentují jako zamilované tydýt a ne vypočítavého lovce, kterého jsem hltala. I přesto je zpracování Hunger games daleko lepší, než zpracování jiných knih. Vzpomeňte, jak strašně to odskákal Eragon...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama