Neschopný vztahovoráč

17. prosince 2013 v 18:33 | Chilaili |  Žiju
Tak nejdřív jsem se rozhodla zpracovat pojetí vztahů jako většina z vás, jejichž články k TT jsem četla. Mezilidské vztahy, vztahy romantické a tak podobně, nemusím psát dlouhý úvod, všichni víme..
A i článek sám o sobě bude krátký. Stejně jako záznam vztahů v mém mezilidském rejstříků.

Jako nejde o to, že bych byla nějaká ustrkovaná šprtka, co se jednou provdá za silikonového kámoše v šuplíku, jsem prostě obyčejný smrtelník v období adolescence s přiměřenou fasádou a přiměřeným zájmem okolí. Jenže jsem strašně nesnášenlivá. Nesnesu vedle sebe moc typů lidí. A když už, tak mi jejich přehnaný zájem dřív nebo později začne lést krkem, ačkoliv si určitě mysleli, že to bude mít opačný účinek. A nebo přijde ponorka.


Netajím se tím, že většinu rozapadů vztahů, v nichž jsem byla aktérem, jsem zapříčinila já. Jak se vždycky lidi dohadujou, kdo za to může, já mám jasno. Jsem neschopný vztahovorač. Můj romantický život připomíná thriller, jak je zlomkovitý, krkolomný a děsivý. Potřebovala bych nějakou školu pro vztahově neschopné, neboť to se mnou není možné.

Můj nejdelší vztah vydržel pět měsíců. A to proto, že on byl fotbalista a já gymnastka. Neměli jsme na sebe moc času. Naše rande probíhalo takmer vždy cestou na trénink nějakého z nás nebo na zápase/soutěži. A myslím, že nám to klapalo tak dlouho právě proto, že jsme si byli vzácní.

Ale je pravda, že i právě fotbal vztah pohřbil (jeden ze dvou vztahů, za jehož konec nemůžu já!). Dostal angažmá na Slávii, přestali jsme se vídat úplně a našli jsme si nové partnery, aniž bychom si řekli, že spolu končíme. Celí my. So romantic..

A i přes tento můj fenomén poslední dobou doufám, že si najdu něco dělšího. A vážně se snažím pracovat na zlepšení svého postoje k lidem. Jsem už skoro tři čtvrtě roku sama a začínám se tak nějak cítit Forever alone. A rozhodně to nechci snášet déle, než to bude nutné.

Takže inzerát: Sháním partnera, Zn. zkušenosti s krocením divé zvěře vítány.

Je to pouze tradiční pojetí tohoto tématu, v záloze mám ještě pár nápadíčků, takže v blízké době určitě zveřejním další články. I přesto, jak je to krátké, doufám, že se vám článek líbil a neberte si ze mě prosím ve vašem vlastním zájmu příklad!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 17. prosince 2013 v 19:30 | Reagovat

jop vztahy, o tom mi povídej :D u mě to nevdrží většinou rpoto že já jsem ten generál..a jako na potvoru si najdu vždycky druhýho generála, s mým prvním delším vztahem to dopadlo hodně špatně, protože oba jsme si lezli krkem, a když jsme si o něčem chtěli promluvit stejně to vždycky skončilo hádkou..ale jako kámoš?? nevyměnila bych ho, no a teď můj druhý vztah je vcelku v pohodě, sice hádky jsou pořád ale dokážeme spolu o tom mluvit a zatím to vypadá že to snad i vydrží :))

2 Perrie Perrie | Web | 17. prosince 2013 v 19:42 | Reagovat

úžasně napsané! O.o to se čte samo, fakt, že jo :D taky aktuální téma. když ted čtu že 12 letá holka měla 10 kluků chce se mi brečet.

3 Chilaili Chilaili | Web | 17. prosince 2013 v 20:42 | Reagovat

[1]: Díky, držím vám palce :D

[2]: Díky :D
Mě se ptala 14letá kamarádka, jestli není divná, že je ještě panna a nějaký 11letý fracek mi pochválil prsa. Kde to žijeme..

4 teri teri | Web | 20. prosince 2013 v 15:07 | Reagovat

No to teda :D Připomíná mi to mojí sestřenici, je na tom podobně :D
Hezky napsaný, Tvůj styl mi vždycky zvedne náladu :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama